Deprecated: Function create_function() is deprecated in /usr/home/makyox/domains/przedszkole-kilinskiego.pl/public_html/wp-content/plugins/timetable/widget-upcoming-events.php on line 487 Specjaliści i terapeuci: Terapeutyczny Punkt Przedszkolny

Specjaliści i terapeuci

Nasz zespół. Specjaliści i terapeuci

Jeżeli rozwój waszego dziecka budzi jakiekolwiek wątpliwości, zapraszamy do Centrum Neuroterapii w Rybniku. W naszym przedszkolu pracują specjaliści od logopedii, neurologopedii, terapii integracji sensorycznej, psychologii, terapii ręki, biofeedbacku, fizjoterapii oraz terapii Johansena. To, na które zajęcia w naszym przedszkolu terapeutycznym będzie uczęszczać wasze dziecko, zostanie ustalone przed rozpoczęciem roku szkolnego.

logopeda, tyflopedagog, surdopedagog, spec. od autyzmu i ZA

Dyrektor Przedszkola

Katarzyna Stabla

 

psycholog, neurologopeda, specjalista wczesnej interwencji logopedycznej, terapeuta integracji sensorycznej, oligofrenopedagog, spec. od autyzmu i ZA

Monika Oleszczuk-Religa

 

specjalista od autyzmu, terapeuta ręki i terapeuta biofeedback

Monika Król

 

fizjoterapeuta, terapeuta SI

Karolina Zawidniak