Specjaliści i terapeuci

Nasz zespół. Specjaliści i terapeuci

Jeżeli rozwój waszego dziecka budzi jakiekolwiek wątpliwości, zapraszamy do Centrum Neuroterapii w Rybniku. W naszym przedszkolu pracują specjaliści od logopedii, neurologopedii, terapii integracji sensorycznej, psychologii, terapii ręki, biofeedbacku, fizjoterapii oraz terapii Johansena. To, na które zajęcia w naszym przedszkolu terapeutycznym będzie uczęszczać wasze dziecko, zostanie ustalone przed rozpoczęciem roku szkolnego.

logopeda i filolog

Dyrektor Przedszkola

Katarzyna Stabla

 

neurologopeda, specjalista wczesnej interwencji logopedycznej, terapeuta integracji sensorycznej, oligofrenopedagog i psycholog

Monika Oleszczuk-Religa

 

specjalista od autyzmu, terapeuta ręki i terapeuta biofeedback

Monika Król

 

fizjoterapeuta

Karolina Mańska